Нова конкурентка у Олени Зеленської: Джамала обхопила в слізні обійми президента на очах у всього Офісу

Джамала, одна з найвидатніших співачок України. Її голос точно неможливо забути, а манера Джамали настільки унікальна, що хочеться слухати пісні на повторі.

Нещодавно Джамала зустрічалась з президентом в його офісі на банковій. Та варто сказати, що зустріч була дуже тепла та дружня. Тож, першій леді варто нервувати. Відомо, що Зеленський був помічений з іншими жінками, як і зараз. Але це все суто робочі моменти.

Оскільки Володимир раніше був досить популярним актором, то звісно, він мав багато різних стосунків на знімальних майданчиках, були обійми, поцілунки. Але все це, звісно, було за сценарієм. Тож, немає навіть жодного приводу думати, що пан президент колись давав привід Олені Зеленській сумніватися в ньому.

Та нещодавно Володимир запросив у свій Офіс Джамалу перед тим, як вона мала поїхати у США. Саме в Америці у співачки була важлива місія, яка стосувалась культурного спротиву українських артистів.

Коли Джамала прийшла до президента, він відразу запитав: “Як ти?”. Погодьтеся, за 9 місяців ці слова стали показником любові, турботи, дружби, справжніх почуттів. Тому, це питання нині не є звичайним – це мова справжності.

Джамала обійняла Зеленського

Розмова у Зеленського з Джамалою була досить чутлива та важлива, тому співачка не втрималась і з її очей полилися сльози. Адже з паном президентом була піднята головна тема на сьогодні – війна та способи боротьби культурного фронту, на якому, активно займає свою позицію Джамала. Тому, у кінці зустрічі розчулена співачка міцно обійняла Зеленського та подякувала йому за  такий теплу зустріч та добрі слова.

Тож, Олені Зеленській нема за що переживати, оскільки разом з Джамалою до Офісу президента завітав і чоловік артистки Бекір Сулейманов.

Схожі новини