Олексій Арестович дуже часто зустрічається з колишньою Козловського Раміною: інтерв’ю чи щось більше?

Олексій Арестович від початку загарбницької війни, яку принесли росіяни на нашу землю, став неаби якою політичною особистістю. Він зайняв місце одного з головних лідерів думок.

Арестович з перших днів війни став народним заспокійливим, його манера розповісти новини дуже незвичайна для українців, тому, його звернень чекали мільйони громадян перед сном, аби спокійно спати уночі,без тривоги та переживань. Хоча, звісно, нічиї слова не можуть втамувати тривожність людини, особливо під час таких подій.

Олексій Арестович

Оскільки Олексій має на все свою думку та активно її висловлює і не бїться наслідкв, адже вважає себе експертом у багатьох галузях. Олексія вважали “народним заспокійливим”, оскільки його фрази “Вище ніс”, “2-3 тижні” та інші перетворилися у народні меми та жарти. Зараз же довіра до Арестовича вже не така велика, оскільки багато його прогнозів не збуваються, а поведінка стає більш зухвалою.

Тому, навіть можна привести приклад, коли Олексій був на інтерв’ю у Раміни і там прямо сказав, що його не бентежить думка народу, він буде робити те, що хоче. А хоче Арестович у майбутньому видвинути свою кандидатуру у президенти, про що й каже він сам та його дружина Анастасія.

На інтерв’ю Раміна не надто ласкаво прийняла радника Офісу президента, тому, розмова вийшла досить емоційною зі сторони журналістки. Та випуск побив всі рейтинги, оскільки попри хейт у сторону Олексія, він все ще залишається надто популярним та його слова й пронози важливі для кожного українця, який слідкує за політичною ситауцією в країні.

Саме через це, Раміна вирішила запросити Арестоввича ще на одне інтерв’ю, але подробиць поки що не розкрила. Дуже цікаво, якими будеуть тама та настрій нового випуску з Олексієм.

Схожі новини