За високим парканом сховали два поверхи, терасу та камін: як виглядає маєток Насті Каменських та Потапа

Новина про весілля Насті Каменських та Потапа була насправді неймовірною: фанати були настільки шоковані, що до останнього вважали, що їх обдурили, а кадри були постановочними. Версія про те, що зірки просто знімали кліп, в якому одружувалися, жила до тих пір, поки продюсер та співачка не підтвердили інформацію про те, що вони одружені.

Потап натякнув на розставання з Каменських
Як виглядає маєток Насті Каменських та Потапа

І вже незабаром обидва мали можливість показувати своїм підписникам, як насправді влаштоване їхнє життя. Настя Каменських почала активно публікувати на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадри, які були зроблені у її з Потапом будинку. І саме тоді шанувальники зрозуміли, як саме влаштоване існування артистів поза екраном.

Як виглядає маєток Насті Каменських та Потапа

Як виглядає двоповерховий маєток Потапа і Каменських
Як виглядає маєток Насті Каменських та Потапа

Зірки обрали маєток на закритій території, і стали сусідами Юрія Горбунова та Катерини Осадчої. У будинку два поверхи, велика і широка тераса, яка дозволяє усій сім’ї зібратися на свіжому повітрі. На подвір’ї є басейн, де Настя Каменських кожне літо активно відпочиває.

Інтер'єр будинку Потапа і Насті Каменських виконан переважно у світлих та пастельних кольорах
Як виглядає маєток Насті Каменських та Потапа

Привертає увагу ідеально підстрижений газон, поодинокі кущики та високий паркан, який гарантує зіркам повну приватність.

Інтер’єр будинку дуже класичний: білі плінтуси, паркет, пофарбовані у пастельні тона стіни, прості, аде досить коштовні, якісні дерев’яні меблі.

Як виглядає маєток Насті Каменських та Потапа. Скріншоти з особистої сторінки співачки

Звісно, зіркове подружжя не відмовило собі у задоволенні мати можливість зігріватися зимовими ночами біля теплого каміну. До речі, маєток має багато електроніки та різноманітних функцій: наприклад, підписники Насті Каменських були вражені тим, що у співачки вдома є центральний пилосос.

Схожі новини