Дружина Андрія Бєднякова акторка Настя Коротка показала їхнього двомісячного сина: рідкісний кадр. Фото

Андрій Бєдняков – відомий український блогер, який одружений із знаменитою актрисою та телеведучою Настею Короткою. Подружжя разом виховує семіричну донечку Ксюшу та новонародженого сина Остапа, якому виповнилося тільки два місяці.

Повномасштабна війна розлучила сім’ю: Андрій Бєдняков перебуває в Україні, а його сім’я – за кордоном, у Сполучених Штатах. Бачиться родина поки що тільки завдяки гаджетам.

Попри те, що Коротка перебуває за тисячі кілометрів від дому, жінка не перестає радувати підписників милими фотографіями. Вона доводить: сім’я може триматися і на відстані.

Сім’я на відстані в тисячу кілометрів

Ось так нещодавно Настя показала на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм фотографію з новонародженим двомісячним синочком Остапом до семирічною донечкою Ксенією.

Настя Коротка з дітьми
Настя Коротка з дітьми

Теплий новорічний знімок, щоправда, без Андрія Бєднякова. Настя позує в жовтому светрі та зелено-жовтих штанах. У неї на руках – малюк, сама ж жінка в обіймах доньки. Разом із ними – чотирилапий Буфа.

Дружина Бєднякова зазначає, що від 24-го лютого для українців немає ідеального світу, у якому всі звикли жити, тепер усе інакше – батьки більше не проводять увесь вільний час із дітьми, усе змінилось.

“На цьому фото, замість коробок, мав сидіти наш тато і щиро посміхатися, тримаючи на руках Остапа!”, – написала Настя Коротка й додала, що не скаржиться, а просто чекає на перемогу й зустріч із коханим.

Жінка розповіла, що її подруга якось зазначала, що не треба бажати перемоги. Мовляв, навіщо бажати те, що й так обов’язково стане реальністю.

У свою чергу й Бідняков прокоментував фотографію дружини, жартуючи, що “замість коробок” його ще не називав ніхто.

“Тепер такі фото майже в кожній родині! І поцілунок в екран, замість звичайного”, – написали в коментарях користувачі Мережі.

Схожі новини