Володимир Остапчук вперше розповів, як познайомився з Олею Поляковою: “У нас один косметолог” – подробиці

Остапчук досить часто розповідає у соціальних мережах про своє життя, як творче, так і реальне. Тому, у його історіях instagram можна часто помітити різноманітні рубрики. Наприклад, “І знову про погоду”, де майже щоранку Володимир розповідає якою буде погода у Києві чи різних регіонах сьогодні. Також Остапчук полюбляє рубрики з питаннями, де люди ставлять йому певні питання, а він відповідає.

Володимир Остапчук розповів про дружбу з Поляковою

Так, днями Володимиру поставили запитання, як він познайомився з Олею Поляковою. Оскільки ведучий має досить гарні стосунки зі співачкою і вони часто можуть зідзвонитися, а при особистих зустрічах досить тепло спілкуються один з одним. Отже у відповідь шоумен виклав скріншот відеодзвінка з Поляковою та розповів, що у нього з артисткою спільний косметолог.

Отже, виходить, що якби не послуги косметолога, то Оля б не почала так тепло спілкуватися з Остапчуком. А можливо, це був лише жарт і артистів об’єднав зовсім не косметолог і не його процедури. Адже обидва часто перетинаються на спільних концертах та проєктах.

Остапчук розповів про дружбу з Поляковою

До речі, варто пригадати, що коли Остапчук тільки розлучився з Христиною Горняк, то Ольга Полякова була першою, хто написав неоднозначний коментар під постом Володимира, що навіть якось дивно виглядав, оскільки він викликав реакцію обурення, а у думках Олі, він мав би викликати сміх.

Тож, виходить що дружить Остапчук з Ольгою вже досить давно і, виходить, міцно, тому що такі жарти та відеодзвінки у не надто пристойному вигляді можуть собі дозволити лише справжні друзі.

Схожі новини