Сумний та у модному гольфі: Потап привітав українців з Різдвом, але Настю Каменських не показав

Вже багато місяців про розлучення Каменських та Потапенко ходить велика кількість чуток, і все це через відсутність спільних фотографій у соціальних мережах та спільних виходів у світ. Та й самі зірки не поспішали спростовувати ці чутки, оскільки кожен був зайнятий своїми справами. Потап активно займається волонтерством, Настя виступає на благодійних концертах, тому, цілком логічно, що вони не могли приділяти один одному багато часу.

Потап привітав українців з Різдвом

Та всі ці логічні доводи ніяк не сприяли на думку шанувальників, оскільки в кожному новому пості та фото, вони шукали привід аби довести до логічного кінця свої думки про проблеми у родині артистів.

Та нещодавно 25 грудня 2022 року на Різдво, Потап та Настя разом опинилися на вечірці на честь свята. Це дуже здивувало прихильників пари, адже це була їхня перша поява на людях за всі 10 місяців війни. Та на цих фотознімках Каменських досить ніжно обіймає свого чоловіка і разом з ним співає пісні. І саме тоді, шанувальники пари почали змінювати свою думку щодо стосунків зірок. Тим паче, що сама співачка розповіла, що вони з Потапом навіть попри відстань підтримують один одного та тримаються разом.

Але остання світлина Потапа на його особистій сторінці в instagram знову свідчить про те, що зірки не разом. Оскільки Олексій досить сумний та самотній у модному гольфі вітає українців зі святом Різдва. Дивно, що після попередніх кадрів, Насті немає поруч і привітання не від родини, а від одного продюсера.

Тому, тепер, шанувальники пари знову активно почнуть думати, що між ними знову пробігла чорна кішка і їхні стосунки знову дали тріщину. Але залишається лише сподіватися, що це зовсім не так і Настя просто була зайнята.

Схожі новини