16-річна Злата Мітчелл не по етикету одяглася в хакі: мамі Фреймут час влаштовувати модний вирок

Популярна українська телеведуча Ольга Фреймут знаменита своїми вимогами – і до чистоти, і до обслуговування, і до правил етикету, і до зовнішнього вигляду. Жінка часто не тільки робить зауваження тим, хто порушує загальноприйняті стандарти, а ще й часто записує рекомендації-уроки зі стилю, поведінки та іншого.

Окрім успішної кар’єри, жінка збудувала й міцну родину – Фреймут має донечку від британця Злату Мітчелл, якій уже шістнадцять років. Також жінка заміжня за генеральним директором Нового каналу Володимиром Локотком. Від нього Ольга Фреймут має ще двох дітей: шестирічного сина Валерія та п’ятирічну донечку Євдокію.

Та цікаво, чи проводить знаменита телеведуча ревізії у шафах своєї родини та чи допомагає обирати одяг старшій доньці Златі.

Злата Мітчелл у свої шістнадцять років теж досить популярна, як і її мама. Дівчина активно веде свою сторінку в соціальній мережі Інстаграм. Там вона має понад сорок сім тисяч підписників та підписниць.

Злата активно викладає фотографії та сторіс, ділиться своїм повсякденним життя. Та стиль у одязі Злати явно відрізняється від маминого елегантного та так би мовити підібраного за всіма правилами.

Ось буквально нещодавно шістнадцятирічна донька-підліток знаменитої Ольги Фреймут опублікувала фотографіїю, на якій вона разом із якоюсь дівчиною позує на камеру з яскравим макіяжем, довгими світлими нігтями, в білій футболці та штанах кольору хакі.

Донька Ольги Фреймут раніше та зараз
Донька Ольги Фреймут раніше та зараз

Чи поділяє популярна телеведуча, зіркова мама Ольга Фреймут такий стиль доньки – невідомо, але примітно, що жінка не втручається в особисте життя своєї за п’ять хвилин дорослої дитини.

Схожі новини