Валерія Меладзе разом з дружиною Альбіною Джанабаєвою гонять з росії: “Ви такі тут нікому не потрібні”

Валерія Меладзе та його дружину Альбіну Джанабаєву росіяни намагаються вигнати з росії, через те, що вони обидва намагаються тихо підтримати Україну та засудити дії свого схибленого президента-агресора.

Нещодавно Валерій Меладзе виступав на корпоративі росіян у Дубаях, та в той момент, коли співак трохи розслабився до нього підійшов адекватний фанат і промовив “Слава Україні” на що Валерій тихо відповів “Героям слава”. Цей фрагмент вечора відразу розлетівся всією мережею. І, звісно, його не оминули спецслужби росії, які й вирішили заборонити виступи співака на території країни-агресорки, а також почалось обговорення, ніби-то Меладзе залишать без громадянства. Та все обійшлося, і артист продовжує виступати там.

Альбіну Джанабаєву та Валерія Меладзе женуть з росії

Якщо влада поки що тримає ситуацію на паузі, то фанати артиста і його дружини Джанабаєвої, які свято вірять у брехню з телеекранів, прямим текстом виганяють їхню родину з росії. Так, Альбіна нещодавно виклала фото, яке жодним чином не стосується війни, чи політичних питань. Але під ним почали сипатися негативні та розлючені коментарі.

  • “Меладзе, он із росії, до Бандери, на вихід”
  • “Валіть з країни зі своїм чоловіком, такі як ви тут не потрібні”
  • “А коли вже ви заспіваєте українською?”
  • “І вашим, і нашим – і заспіваємо, і спляшемо”
  • “Сподіваємося, це твоє останнє фото, зроблене в росії. Геть звідси”
  • “На фронт цю парочку. Разом із братом масоном чортовим”

З цих коментарів видно, що людей просто не заспокоїти, і таких слів ще багато, і навіть є грубіші. Дуже шкода, що у тій країні люди так і не навчилися аналізувати факти. Та хіба ж це можна якось виправити, певно, ні. Бо українські зірки вже намагалися. Тож, поки Меладзе знаходиться у росії, він буде постійно отримувати порцію агресивної критики на свою адресу.

Схожі новини