Продемонстрували трендові зачіски цієї зими: Катя Осадча, Лілія Ребрик, Неля Шовкопляс, Олена Зеленська (ФОТО)

Вдала зачіска – це обов’язковий елемент завершеного ідеального образу. Українські зірки, як ніхто інший, уміють продемонструвати довершеність свого луку. Ну а акуратні макіяж та зачіски стають справжніми модними трендами на цілі місяці. Те, як краще зібрати волосся, показали зірки нашого шоубізнесу.

Катя Осадча

Раніше українська телеведуча Катя Осадча була знаменита своїми капелюхами, та зараз жінка не ховає волосся за великими аксесуарами. Навпаки телеведуча Осадча демонструє стильну покраску волосся завдяки тому, як позує із розпущеним волоссям.

Зачіска Осадчої
Зачіска Осадчої

 

Лілія Ребрик

Знаменита в Україні Лілія Ребрик зазвичай позує на камеру перед своїми шанувальницями й шанувальниками з розпущеним волоссям. Жінка має прекрасний світлий колір волосся й активно його демонструє завдяки просто вкладеному волоссю, певно, за допомогою простого утюжка.

Зачіска Ребрик
Зачіска Ребрик

Неля Шовкопляс

Популярна телеведуча Неля Шовкопляс ледь не кожен день зустрічає ранок із Україною. Жінка дуже рідко збирає волосся до купи. Переважно вона показується перед прихильниками та прихильницями із вкладеним розпущеним волоссям, дещо підкрученим на плойку.

Зачіска Шовкопляс
Зачіска Шовкопляс

Олена Зеленська

Перша леді України знаменита своїми стриманими та вишуканими образами. Жінка має світлий колір волосся. Її зачіска – це або вкладене волосся утюжком, або зібране в акуратний низький пучок.

Зачіска Зеленської
Зачіска Зеленської

Часто підписники та підписниці надихаються світлинами, які викладають наші зірки в мережу. Дівчата та хлопці не копіюють – вони радше наслідують вдалі образи знаменитостей. Також фоловери повторюють і тренди, які задають зірки.

Популярне зараз

Схожі новини