Як з роками змінювалась перша леді України Олена Зеленська: відростила волосся і повністю змінила стиль (ФОТО)

Але у молодості перша леді не виглядала настільки модно та розкішно, що за нею хотілося спостерігати якомога довше. Колись, Олена носила дуже коротку зачіску, одягала вузькі джинси з низкою посадкою та прості кофтинки.

Олена Зеленська у молодості

Та це й не дивно, адже час був таким, що мода вимагала іншого стилю. Тож, перша леді й тоді намагалась відповідали стандартам свого часу. Але з кожним роком змінювалась мода, змінювалась і Олена. Спочатку вона почала відрощувати волосся, а потім й одягатися більш жіночно.

Олена Зеленська у молодості

З того часу, як Володимир став керівником корпорації “Квартал 95” й Олена почала інколи з’являтися на телеекранах та на різноманітних заходах, куди запрошували всю родину. От саме в той час і почалася трансформація пані Зеленської.

Перша леді України

А тепер, ми щодня бачимо наймоднішу жінку України, адже її наряди завжди підібрані ідеально. Оскільки Зеленська вже давно обрала для себе дизайнерів, з якими їй легко, вона завжди задоволена своїм вбранням та зовнішнім виглядом в цілому. Це помітно, бо поводиться вона досить впевнено.

Тож, зараз за гардеробом першої леді стежать модні експерти та намагалися описати що і як сидить на жінці президента. Тому, на колесі свій вихід Олена обирає особливі речі, які роблять її неперевершеною.

Олена Зеленська

А також зачіски пані Зеленської не залишалися без уваги. з кольором волосся Олена ніколи не експериментувала, завжди залишалася блондинкою. А от довжина буда різна: їжачок, боб-каре, середня довжина нижче плечей, але улюблена стрижка пані Зеленської, це звичайне, класичне каре.

Схожі новини