Про наречену забув. Ектор Хіменес-Браво розповів, де проведе довготривалу відпустку: не в Україні

Хіменес-Браво живе в Україні понад 13 років, і за цей час він дуже полюбив народ, культуру, людей, все те, що з ним тут відбувається. І Ектора справжній патріот, навіть попри те, що коріння у нього колумбійське, а не українське. Чоловік вважає, що у нього є два будинки, один в Україні, інший в Колумбії, оскільки в одному він народився і виріс, а в іншому зробив себе.

Ектор в Україні

Вже майже 12 місяців в Україні триває війна, яку розв’язала жорстока росія, а Ектор не те що залишився тут, він активно допомагає на волонтерському та на інформаційному фронтах. Влітку кухар навіть їздив у Донецьку область. А це ще з 2014 року вважається найгарячішою точкою фронту. Та Ектора це не лякає, оскільки він вважає себе частиною країни та готовий віддати рівно стільки, скільки ж він тут і отримав.

Нещодавно завершився черговий сезон “МастерШеф. Битва сезонів”, де перемогу отримав наймолодший учасник Олександр Цвігун. А тепер, на СТБ стартували зйомки нового сезону “МастерШеф. Професіонали”. Тому, Ектор вже морально готується до плідної роботи, а потім налаштовує себе на відпустку.

Про це головний шеф-кухар країни повідомив на своїй сторінців соцмережі unstagram. Чоловік виклав сторіс, де показує, як знімається проєкт.

“Як дознімемо, у мене знову буде щорічна відпустка. Поїду додому, в Колумбію. Але на цей раз планую не лише відпочивати. Вважаю, що кожен виїзд за кордон, має приносити максимум користі для України” – розповів Ектор.

Ектор про відпустку

Тож, поки що стовідсотково Хіменес-Браво не повідомив, як він збирається проводити час у Колумбії з користю для України, та певно в нього вже є сформований план. Та, звісно, першочергова мета це зустріч з мамою, яка живе на батьківщині Ектора. Але, сподіваємося, що суддя “МастерШеф” буде тримати свою аудиторію у курсі подій.

Схожі новини