Пономарьов і Дзідзьо досягли бажаного та покидають Україну: їдуть на історичну батьківщину Зеленського

Олександр Пономарьов – знаменитий український співак, відомий виконавець багатьох популярних пісень. Чоловік має фантастичний голос, який зачаровує мільйонів людей по всьому світові.

Таким самим хистом може похвалитися і знаменитий виконавець Михайло Хома, який більше відомий під сценічним псевдонімом Дзідзьо. Чоловік так само має неабиякий талант та потужний голос, яким захоплюються в Україні та світі. Раніше Михайло Хома виконував пісні, які і творили його образ Дзідзьо. Зараз же чоловік усе частіше й частіше радує прихильників та прихильниць виконанням серйозних пісень. Він відходить від того образу, у якому його вже звикли сприймати, зараз він – серйозний співак.

Останнім часом Михайла Хому можна побачити в компаніях у таких же серйозних українських артистів. Чоловік вправо зміг завести дружбу з високорівневими співаками і створити з ними спільно успішні проєкті.

Так, нещодавня співпраця Михайла Хоми сколихнула мережу по-справжньому: співак вирушає в закордонний співочий тур разом із колегою по сцені Олександром Пономарьовим.

Так, нещодавно на сторінці Пономарьова в соціальній мережі Інстаграм з’явився відеоролик, де два співаки звертаються до українців та українок, які знаходяться в Ізраїлю. Виконавці порадували шанувальників та шанувальниць новиною, що вони вирушають за кордон із пісенним туром.

Перший концерт співаків відбудеться двадцять другого лютого, а крайній – двадцять шостого лютого. Усього Пономарьов та Хома дадуть концерти в чотирьох містах Ізраїлю. Їхні виступи будуть спрямовані на допомогу Україні в боротьби з ворогом у цій кровопролитній війні.

Популярне зараз

Схожі новини