“У мене немає слів!”. Колишню дружину Потапа обвели навколо пальця: Ірина Горова не стримує емоцій

Навіть створення відомого імені у будь-якому шоу-бізнесі супроводжується певними недоліками. Наприклад, інтересом шахраїв, які з великим задоволенням використовують популярні імена для того, щоб обкрадати людей.

Ірина Горовапомітно округлилась
Екс-дружина Потапа Ірина Горова зізналася, як її обвели навколо пальця

Час від часу з цим зіштовхуються майже усі знаменитості. І, звісно, попереджають свою аудиторію про небезпеку через соціальні мережі. Нещодавно у такій самій ситуації опинилася і продюсерка Ірина Горова.

Екс-дружина Потапа Ірина Горова зізналася, як її обвели навколо пальця

Так, бізнесвумен оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram скріншоти, на яких показала злочинця, що використовував її ім’я для своїх афер. Чоловік виявився не надто досвідченим у злочинах, а тому не встиг видалити власні фотографії з акаунту.

Горова попередила, що від її імені діє шахрай. Але емоції у зірки зашкалювати, тому вона також дала оцінку подібним діям у той момент, як країна бореться з ворогом.

Ірина публічно зізналась, що не можу зрозуміти, як можна вдаватися до афер в той момент, як в Україні гинуть люди. Але на жаль, навряд можна закликати до совісті людей, для яких в нормі обкрадати та дурити.

У коментарях шанувальники почали активно підтримувати продюсерку, а також пропонувати міри покарання для шахраїв, які продовжують діяти, не дивлячись на воєнний стан в країні.

Нагадуємо, про розлучення Ірини Горової та Потапа стало відомо 2014 році. Пара розійшлася спокійно та змогла зберегти хороші відносини заради спільного сина Андрія. Минулого року Потап повністю віддав продюсерську компанію колишній дружині.

Схожі новини