Галкін став рогоносцем: Пугачова це ніяк не коментує

Російський гуморист Максим Галкін і легендарна російська і радянська артистка Алла Пугачова – одна з найзнаменитіших творчих пар. Про них постійно ходить багато чуток і пліток, зокрема, нещодавно всі обговорювали можливе розлучення зіркового подружжя. Що й не дивно, адже Алла Борисівна годиться Максиму в мами в буквально сенсі.

Однак, на злість всім пліткарям, заздрісникам і недоброзичливцям, пара чудово себе почуває, виховують спільних діток – 6-річних Гаррі і Лізу, народжених сурогатною мамою, і навіть обзавелися розкішним спільним 3-поверховим домом.

Максим Галкін і Алла Пугачова
Максим Галкін і Алла Пугачова

Та чутки і обговорення незвичайної парочки не влягаються.  Нещодавно, наприклад, відомий гуморист, співак і кіноактор Максим Галкін став «рогоносцем».

Зробивши, здавалося б, звичайне селфі в ліфті свого шикарного дому, він неабияк повеселив фоловерів.

Галкін опублікував фото в Instagram, назвавши його «домашнім ліфтолуком».

Чимало шанувальників Максима звернули увагу на те, що золоте різьблення на стіні позаду схоже на роги на голові у Максима.

Кілька фанаток пожартували з цього приводу. Одна з них запропонувала Галкіну видалити фото, оскільки роги йому абсолютно не личать. Гуморист зізнався, що розгледів цей «аксесуар» лише після того, як йому написали фоловери.

Коментарі
Коментарі

«Який породистий олень вийшов», – пожартував Галкін.

Інші шанувальники відзначили, що і Галкін, і його старша подруга виглядають просто чудово.

Дивіться також відео про те, наскільки правдоподібними є чутки про розлучення зіркової пари.

Схожі новини