Куди зникла та чим займається ведуча “Все буде добре” Надія Матвєєва – перебуває в Україні та веде проєкти

Все буде добре. Ці слова хоче почути кожен із нас, особливо зараз, під час повномасштабного вторгнення.Втім до цих трагічних подій ця фраза асоціювалась із однойменною програмою, яка виходила на телеканалі СТБ.

У кожному випуску усім відома українська телеведуча, радіоведуча, журналістка та редакторка Надія Матвєєва ділилась порадами й лайфхаками про те, як швидше приготувати пиріг, чим краще мити дзеркала, як вивести пляму з улюбленої сукні або як скинути декілька зайвих кілограмів. Однак після повномасштабного вторгнення росії на територію України програма призупинила трансляцію, і на певний час Надія Матвєєва зникла з телеекранів. Тож куди зникла улюблена мільйонами телеведуча й чим вона займається зараз читайте далі.

Якщо переглянути інстаграм-сторінку Надії Матвєєвої, то побачимо, що 24 лютого вона записала звернення до підписників, у якому закликала зберігати спокій і робити все задля перемоги України.

Надя Матвєєва
Надя Матвєєва

 

До слова, телеведуча підкріпила свої слова ділом. Вона постійно співпрацювала їх різними волонтерськими організаціями, які займаються різними напрямами допомоги під час війни. Крім того, вона інколи проводить прямі ефіри із психологами та іншими спеціалістами, де обговорюються найактуальніші питання для мільйонів українців.

Пізніше, ближче до квітня 2022 року, на сайті СТБ з’явився анонс, у якому сказано, що з 18 квітня в ефір повертається телепрограма “Все буде добре”. Однак тематика випусків кардинально змінилась: замість простих рецептів — історії українців, які пережили жахи війни, замість комплексів фізичних вправ — поради про те, як вижити в гарячих точках.

Ось так, улюблена мільйонами телеведуча допомагає зробити все, аби в Україні й дійсно все стало добре.

Популярне зараз

Схожі новини