Ніяка вона не Зеленська: ось яке прізвище перша леді України мала багато років тому в паспорті

Олена Зеленська зараз є першою леді України – це дуже серйозне звання, точніше, посада, яка в першу чергу вимагає людяності, бажання робити щось для інших, вміння комунікувати з різними людьми та, звісно, міцних нервів. Колись Зеленська навіть уявити собі не могла, що її життя буде саме таким.

Олена Зеленська

Адже на початку історії кохання з Володимиром взагалі ні що не натякав, та й це було у далекому дитинстві. Коли Олена перейшла у гімназію, де навчався гуморист Зеленський, він одразу звернув на неї увагу та сказав собі, що вона стане його дружиною. Але у школі вони майже не спілкувалися, та  й дівчина не багато увагу звертала на того хлопця з паралельного класу, який всіх смішить.

А ось вже у студентські роки історія набрала обертів і Володимир вирішив, що попри все він має завоювати прихильність Олени Кияшко, таке прізвище тоді носила дівчина. Та в той період вона мала хлопця, з яким в неї були стосунки. Але юного Зеленського це не зупинило, і спочатку він вирішив стати для Олени другом та близькою людиною, і тільки згодом проявити закоханість.

Олена Зеленська

І це спрацювало, бо з кожним днем активного спілкування вона розуміла, що у них багато спільного та Володимир дійсно став їй близькою людиною, без якої вона тепер не зможе жити. Так і складався президентський союз.

Проте ще 8 років у стосунках Олена носила своє дівоче прізвище Кияшко, яке за історією має особливе значення. Є така версія, що воно пішло від слова кияни, тобто на честь жителів столиці. Тому що існує легенда про Кия, Щека та Хорива, які є невід’ємною частиною Києва та його багатогранної історії.

Та от відомою Олена стала саме з прізвищем свого чоловіка, який постійно намагався ставати ще більш успішним, ніж є на цей момент часу.

Схожі новини