Юрій Горбунов, Катя Осадча, Пономарьов і Дзідзьо досягли бажаного та їдуть на історичну батьківщину всіх богів

Далеко не всі чоловіки-зірки з України мають можливість подорожувати світом. Однак ті, ким управляє жага допомогти своїй батьківщині вже давно гастролюють Європою та Сполученими Штатами. Наприклад, Дзідзьо та Олександр Пономарьов вже багато місяців роз’їжджають найрізноманітнішими країнами світу і все з однією метою: якомога більше коштів зібрати для майбутньої перемоги.

Воно і не дивно, адже даний тандем користується великою популярністю. Не так давно аудиторія для себе відкрила неймовірний голос Михайла Хоми, який раніше обирав гумористичний репертуар і не демонстрував свої октави. У дуеті з Олександром Пономарьовим цей дует стає просто легендарним, а тому зараз чоловіки здебільшого працюють разом.

Юрій Горбунов, Катя Осадча, Олександр Пономарьов і Дзідзьо виступатимуть в Афінах

В Україні існує ще один розкішний дует, але мова вже йде про телеведучих. Свого часу Юрій Горбунов та Катерина Осадча настільки добре спрацювалися, що їх почали підозрювати в романі, а вже через декілька років стало відомо про їхній шлюб. Разом вони завжди гарантують успіх проєкту.

Юрій Горбунов, Катя Осадча, Олександр Пономарьов і Дзідзьо виступатимуть в Афінах

Незабаром дане кватро можна буде побачити в Греції. Мова йде про античне місто Афіни. Так, Катерина оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram афішу заходу, на який вже можна придбати квитки та в цілому анонсувала виступ, назвала дату та місце проведення концерту. Звісно, зірка нагадала, що даний захід буде проводитися в рамках підтримки України. Якщо артистам вдасться зібрати аншлаг, варто очікувати, що четвірка з’явиться і в інших країнах.

Схожі новини