Прийняв як рідну і виростив як справжній батько: як виглядає доросла падчерка Святослава Вакарчука?

Діана Фонарьова — єдина дочка колишньої дружиної Святослава Вакарчука Лялі Фонарьової. Дівчинці було близько 5 років, коли музикант увійшов у життя її матері. Красуня народилася від попередніх стосунків Лялі, однак особистість її батька залишається великою загадкою. Але добре відомо, хто взяв на себе його обов’язки.

Святослав Вакарчук підтримує стосунки з падчеркою навіть не дивлячись на те, що розлучився з її матір’ю. Діана назавжди увійшла в його життя, і полюбилася йому, як рідна дитина.

Як виглядає доросла падчерка Святослава Вакарчука

Як виглядає доросла падчерка Святослава Вакарчука

Про особисте життя красуні відомо небагато, адже вона, як і її вітчим не спілкується з пресою на подібні теми. Однак, деякий особистісний портрет Діани можна скласти з контенту, який вона публікує на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook.

Судячи з усього, героїня нашої статті любить собак і кішок, захоплюється сферою моди, працювала в магазинах одягу. Також на її акаунті в Facebook можна побачити патріотичні коментарі та пости, а також засудження російської агресивної політики.

Примітно, що Діана має прекрасну освіту, адже отримала диплом магістра у Великобританії. Чим зараз займається та заробляє на життя падчерка Вакарчука залишається таємницею.

Нагадуємо, минулого року стало відомо про народження у музиканта другої дитини Соломії. Це стало підтвердженням у здогадках аудиторії щодо особистості дружини зірки, адже тривалий час фанати підозрювали, що це Євгенія Яцута. Також зірка виховує сина Івана, який став його первістком.

Схожі новини