Анна Різатдінова відверто розповіла про те, як ледве не наклала на себе руки: біль і щастя олімпійської чемпіонки

Виявляється, гімнастка і бронзова призерка Олімпійських ігор Анна Різатдінова могла і не потрапити у великий спорт. Дівчина зізналася, що з дитинства у її олімпійське майбутнє ніхто не вірив. але впертість і працьовитість привели Анну до Олімпійського п’єдесталу.

Майбутня спортсменка сприймала будь-яку невдачу як особисту поразку. До того ж підтримку вона могла знайти лише у батька. А мама дивилася на неї як на спортсменку і не дозволяла ніяких послаблень. Про ніжність і слова любові від мами Анна тоді могла лише мріяти.

На шляху до медалі майбутня чемпіонка Анна Різатдінова неодноразово думала про те, щоб піти з великого спорту. Не зійти зі шляху гімнастці допомогла подруга і донька тренера Ірини Дерюгіної Ірина Блохіна. Вона переконала дівчину не здаватися і повірила, що найголовніші спортивні досягнення Анни Різатдінової ще попереду.

Анна різатдінова та Ірина Блохіна
Анна різатдінова та Ірина Блохіна

2016 став переломним роком у житті дівчини. Тоді вона отримала бронзову медаль на олімпіаді в Ріо. Але на цьому сюрпризи року не закінчилися. Того ж року гімнастка зустріла найбільше кохання свого життя. Вона познайомилася Олександром Онищенком, бізнесменом та політиком у вигнанні.

Це кохання принесло Анні Різатдіновій не аби які випробування. Через нього дівчина ледь не втратила все. Тоді від спортсменки відвернулося багато друзів і вона втратила повагу багатьох співвітчизників. Той період у Анни Різатдінової асоціювався з приниженнями та закидами, що вона. будучи гордістю країни, спокусилася на великі гроші. Тоді на дівчину вилилося багато бруду та критики.

Анна Різатдінова та Олександр Онищенко
Анна Різатдінова та Олександр Онищенко

До зустрічі з бізнесменом у дівчини було аж три можливості вийти заміж. але Анна чекала справжнього великого кохання.

У шлюбі з бізнесменом Олексієм Онищенком, який протримався один рік, у пари народився син Роман. Дівчина була безмежно щаслива.

Але в один момент ідеальне, здавалось би, життя розсипалося. З інтерв’ю одному з телеканалів гімнастка, як і мільйони її співвітчизників, дізналася, що вони з Олексієм Онищенком розлучилися.

Після цього у Анни Різатдінової з’явився страх стосунків і, як висловилася сама гімнастка, ненависть до чоловіків.

Спортсменка не опускає руки і вірить, що її чоловік обов’язково з’явиться у житті.

Схожі новини