Леся Нікітюк розповіла як Сергій Притула довів її до сліз

Річ у тому, що Сергій Притула, дозволяє собі домінувати над Лесею Нікітюк. Його харизма буває такою, що Леся іноді не витримує і йде.

Багато глядачів підтверджують, що Леся Нікітюк та Сергій Притула, є ідеальним телевізійним тандемом. Гумор у них прекрасний і вони відрізняються гострим розумом. Однак це не говорить про те, що в ефірі вони виступають гладко та у них все добре. Можна помітити, що Лесю Нікітюк Сергій Притула може довести, що вона і заплаче.

Річ у тому, що Сергій Притула, дозволяє собі домінувати над Лесею Нікітюк. Його харизма буває такою, що Леся іноді не витримує і йде. Про це згадує ведуча.
Сергій може підвищити голос на неї та відразу згадується як в дитинстві вона без дозволу коли лізла в холодильник, то на неї так само підвищував голос її тато. Вона дуже недовірлива та уразлива і її серце не витримує такого звернення Сергія. Коли то він підвищив голос на неї та вона плачучи сказала, що не буде з ним разом працювати. Однак Лесю Нікітюк заспокоїли та після деякого часу вона повернулася на сцену. Хоча Леся констатує, що у них з Сергієм Притулою відмінні дружні відносини та вона може змагатися з ним тільки на знімальному майданчику.

Леся Нікітюк повідала, що у неї є мрія. Це не тільки мрія, а й таємне бажання! Леся хоче перестати працювати з Сергієм Притулою. Вона мріє, щоб Господь привів до неї молодого, фізично міцного чоловіка. І у них, щоб був відмінний тандем. При цьому Леся посміхається. Однак якщо говорити про це серйозно, то вона бажає, щоб пандемія закінчилася, і китайський вірус зник.

Тоді всі на Україні зможуть фінансово знову піднятися. Леся має на увазі не тільки представників шоу-бізнесу, до яких вона відноситься, але та інші сфери виробництва і суспільної діяльності. Китайський вірус як би розставив все на свої місця. Люди переглянули свої пріоритети. І деякі зрозуміли, що вони до цього жили неправильно. Так, і цінності вже ними переосмислені.

У деяких з’явився план “Б”, коли закінчиться пандемія і все повернеться в колишнє річище життя. Однак багато людей розуміють, що як раніше вже не буде. Світогляд і цінності життя вже стали інші. Люди стали мислити та сприймати навколишній світ і дійсність по-новому.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини