Володимир Остапчук втік від нової дружини Христини при першій же можливості: шоумена вже й слід простиг

Український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук поділився з прихильниками новим дописом.

У ньому зірковий красень катається на роликах засніженою парковкою перед знімальним павільйоном. Схоже, саме тут збираються знімати новорічне шоу, яке Володимир Остапчук вестиме разом з довгоногою красунею Олею Поляковою.

Шоумен зауважив, що він вестиме частину з караоке і конкурсами для українських артистів. За умовами шоу вони мають співати, виконуючи при цьому різні завдання, які ускладнюють спів.

У дописі під відео телеведучий зазначив, що нарешті отримав довгоочікуваний подарунок, який замовляв ще у 1990 році.

Прихильникам ролик сподобався і вони поцікавилися де ж їхні подарунки, які вони регулярно просили в дитинстві. хоча декого така довга доставка аж ніяк не порадувала, адже просили вони не іграшки, а набагато важливіші речі.

Підписникам сподобався такий святковий настрій Володимира Остапчука і вони вирішили його в цьому підтримати, посміявшись з відео в коментарях.

Також телеведучий розповів де саме вони з дружиною купують милі дрібнички для святкового настрою. Шоумен зізнався, що подружжю не хочеться чекати передноворічної метушні і вони вирішили вже зараз прикрасити помешкання до свят.

Схоже, що зірковіа традиція, запроваджена у період карантину, влаштовувати свято самим набуває популярності і до неї долучається все більше зірок.

Раніше шоумен здивував прихильників вибором образів для нового проекту каналу “Україна”. прихильники зауважили, що перший образ дуже кумедний, але порадили шоуменові зупинитися на третьому, яким виявився класичний костюм.

А от його дружина Христина Горняк подякувала зірковому чоловікові за таку чудову рекламу сукні. Адже саме після цього ролика всі знайомі нотаріуса почали активно цікавитися чи не продає вона сукню.

Останніми дописами Володимир остапчук вирішив спростувати все, що після весілля говорили про ймовірне швидке розлучення пари. Схоже, що їм справді добре разом і вони у товаристві одне одного збираються відзначити Новий рік.

Схожі новини