Який натуральний колір волосся у Олени Зеленської: перша леді платинова блондинка не від природи

З 2019 року вона гідно тримає свій статус. Вишуканість, жіночність, відчуття стилю та краси завжди приголомшували всіх українців. Зараз Олена має красивий, платиновий відтінок блондинки, проте в юності її колір був дещо іншим.

Олена Кияшко родом із Кривого Року. В шкільні та студентські роки обожнювала носити зручний та практичний одяг. Нічого зайвого, все зі смаком. Зачіска була переважно короткою й мала темний відтінок блондинки.

Олена Зеленська в юні роки

Час йшов, а за ним і змінювалася наша перша леді. Хочемо зазначити, що з роками Олена стала ще кращою, а її манерам та вмінню тримати себе на публіці можна тільки позаздрити. Тепер й не дивно, чому таку жінку довго добивався Володимир Зеленський.

Вони вчилися в одній гімназії, але в паралельних класах. Кияшко так запала в душу Зеленському, що той закохався ледь не з першого погляду.

Олені залицяння Володимира не подобалися, адже тоді вона перебувала в стосунках зовсім з іншим хлопцем. Спільні інтереси, хобі, почуття гумору покорили серце майбутньої дружини Зеленського.

Зараз це справжнє міцне президентське подружжя, яке пережило чимало випробувань на своєму шляху. Для українського народу це міцний союз, приклад справжньої любові та незламності, яку вони демонструють кожного дня.

Олена Зеленська змінювала образ не один раз
Зовнішній вигляд Олени Зеленської зараз

Вони спільно виховують двох дітей: дочку Олександру, якій 18 років та сина Кирила, якому вже 10.

Скільки років не минуло, але Олена Зеленська була і залишається справжнім еталоном сучасної краси та внутрішньої неповторності.

Схожі новини