Перша дружина Потапа вижила екс-чоловіка з продюсерського центру та їздить на Мерседесі: Горова знає собі ціну

Минулого року Ірина Горова та її колишній чоловік Потап пережили серйозні зміни у їхньому житті. Тривалий час вони зберігали хороші стосунки не тільки заради спільного сина Андрія, але й для компанії, власниками якої вони були до 2022-го.

Ірина Горова показала свій люксовий автомобіль

Минулого літа Олексій зізнався, що прийняв рішення повністю відійти від управління компанією і передав право на власність екс-дружині.

Ірина Горова показала свій люксовий автомобіль

Примітно, що продюсер перебрався до Іспанії ще наприкінці 2021-го, а коли його бізнес переживав можливо найсерйознішу кризу за всю історію існування продюсерського центру, Олексія не було на місці, адже він не наважувався повертатися в Україну.

Саме тоді стало відомо про кардинальні трансформації, що відбувалися всередині проєкту, а саме Горова анулювала контракти зі своїми підопічними, і стала надавати послуги усім бажаючим артистам. Що саме послужило причиною для зміни політики компанії достеменно невідомо.

Судячи з усього, справи Ірини Горової з тих пір йдуть вгору. Наприклад, нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію в розкішній автівці. Продюсерка сфотографувалася у своєму люксовому Мерседесі і продемонструвала неймовірної якості салон машини. Варто відмітити, що і сама Ірина виглядає карколомно.

До речі, як один зі стовпів українського шоу-бізнесу Горова активно закликає слухачів переходити на українську музику та повністю відмовитися від споживання російського контенту.

Схожі новини