Ольга Сумська показала, як привітала молодшу доньку Анну, яка на відміну від Тоні живе поруч: “Наша чарівна”

Першою роллю Олі у кінематографі була роль Роксолани, яка і зробила її справжньою зіркою українського кіно. Оскільки історія кохання української дівчини та османського Султана стала відомою на весь світ та захопила людей настільки, що досі вважається однією з найкрасивіших історій кохання. Тому, знято багато серіалів, фільмів та написано книжок. І Сумська стала причетною двічі до цієї історії, це дуже приємно.

Ольга Сумська

Оскільки Сумська є дуже відомою особистістю, то глядачів цікавить не лише її творче життя, а ще й життя поза камерами. Відомо, що Ольга є мамою двох дорослих доньок. Одна з них від першого шлюбу Тоня Матвієнко. Дівчина також пішла в акторську діяльність. Щоправда, своє покликання Тоня віднайшла у росії. І якщо раніше це вважалося нормою, то зараз Сумська дуже часто чує на свою адресу питання з приводу спілкування зі старшою дочкою, або, навіть претензії. І це ранить її як мати.

Але спілкування з дочкою в Ольги залишилась такою ж, якою й була раніше. Так само гарно збереглися стосунки молодшої дочки зі старшою. Так, днями у родині Сумської було свято. Свій 21-ший День народження святкувала молодша дочка актриси Анна Борисюк.

Дівчинка весь час була в Україні та не збиралась виїжджати, тому і День народження вона святкує в Україні поряд зі своїми батьками. І Ольга показала у своєму instagram, як вони з Анею провели цей день.

Сторіс Сумської

На фото видно, що дівчина одягнула вишиванку і відкрила маленьку коробочку з тортом, де були свічки з цифрами 21. А також, Сумська показала велику кількість повітряних кульок, які вони з чоловіком Віталієм Борисюком подарували дочці.

Схожі новини