Романтика для двох: донька Суперблондинки Олі Полякової Маша Полякова поділилася чуттєвим відео з хлопцем

Всі діти рано чи пізно дорослішають. Стають самостійними, вчаться жити окремо від батьків, будують своє майбутнє, закохуються та зустрічаються. Маша Полякова не виключення.

Дівчинці вже 18. Вона також живе окремо від найрідніших, зустріла хлопця, якого покохала та обрала, ким хоче стати. Так, на своїй сторінці в Instagram Маша показала підписникам, як провела романтично час зі своїм хлопцем.

На відео вони постали такими щасливими, усміхненими. Очі світилися, тому зайві слова будуть зайвими. Пара перебувала в Парижі. Бокал ігристого, Ейфелева вежа на фоні, неймовірний ресторан в Луврі. Всі ці складові зробили побачення розкішним та незабутнім.

“Париж – це точно найромантичніше місце для закоханих”, – підписав світлину хлопець Маші.

Маша Полякова поділилася, як провела час з коханим

Також відверто розповіли, що це була найкраща вечеря, з найкращим видом, яка тільки взагалі могла коли-небудь бути.

“Ресторан у Луврі, з шикарним видом на захід, на фоні Ейфелева вежа”, – підписав фото Артур.

Сторіз коханого Маші Полякової

Нагадаємо, що доньки Олі Полякової та Вадима Бураковського Маша та Аліса проживають в Лондоні. Маша навчається в музичному університеті. Обрала шлях зіркової матусі й мріє стати відомою артисткою. Аліса продовжує вчитися у школі.

Дівчатка дуже сумують за рідною домівкою. Вони ніколи не могли уявити, що зараз будуть так далеко, житимуть окремо і стануть такими самостійними. Проте сподіваються, що скоро повернуться до Батьківщини.

Схожі новини