Збирають стадіони і заробляють мільйони, а фотографують розмазню: розбір Інстаграму Пугачової і Лайми Вайкуле

Та насправді бувають і інші випадки, коли людина стала відомою та публічною без допомоги соціальних мереж. Наприклад, це зірки 90-х та 200-х. Вони також досить добре освоїли соціальні мережі та нові технології, проте їхні сторінки дуже відрізняються від молодих артистів чи блогерів, які щодня пізнають нові тренди та роблять все можливе заради того, щоб їхні блоги мали шалену популярність та приносили їм не тільки впізнаваність, а ще й кошти.

Профіль Пугачової

Наприклад інстаграм сторінка Алли Пугачової наповнена не супер якісними фотографіями, це зазвичай фото родини або її самої. І все досить непогано, але фото необроблені та досить часто бувають неякісними. Та здається, що саму співачку це не хвилює взагалі, адже у жінки 3,6 мільйона підписників. До того ж основна її аудиторія – це не інстаграмні люди, а більш живі, які полюбляють спостерігати за Примадонною на концертах та по телевізору. А ось якість та кількість фотографій в особистому блозі Пугачової їх не цікавить загалом. Та й для неї самої це не спосіб заробітку чи набуття популярності – це просто архів для фото.

Профіль Вайкуле

Теж саме можна сказати й про подругу Примадонни Лайму Вайкуле. Її інстаграм також не є супер якісним та яскравим. Бувають у Лайми і якісні фотокартки, зі зйомок чи фотосесій, але основний контент Вайкуле це якісь відео, де вона розповідає свої думки чи просто демонструє своє життя. Зірка має 375 тисяч підписників, це значно менше ніж у Пугачової, проте їй і цього достатньо. Адже інстаграм для артистки також не є надважливим інструментом популярності.

Тобто і Лайма, і Алла мають широку аудиторію, на думку якої, вони мають гарний вплив, проте жінкам не до кінця зрозумілий цей механізм соціальних мереж та їхніх трендів. Вони за ними геть не слідкують, а просто викладають те, що хочуть показати або вважають важливим.

Схожі новини