Бічна драбинка: як виглядає актуальна стрижка весни 2023 на волоссі Світлани Лободи, Наді Дорофєєвої і Таюне

Стильна та безперечна зачіска – це ключовий момент вдалого, довершеного образу. Саме завдяки гарно вкладеному волоссю ми можемо досягти бажаного результату та виглядати на всі сто відсотків. Є класичні зачіски, а є – трендові. Стосовно останнього, то це завжди сміливо та незвично, однак тренди дуже легкозмінні. Та спробувати щось модне, безперечно, варто, адже стильні зачіски сезону – це завжди щось унікальне. Наприклад, навесні 2023-го буде актуальною стрижка під назвою бічна драбинка. Наші зірки показали тренд – які вони, читайте в матеріалі.

Світлана Лобода

Знаменита співачка Світлана Лобода показала світлини, де вона позує із новою модною зачіскою. Жінка пофарбована в неперевершений блонд, має невеличку чолку, а волосся вкладене на один бік більше, аніж на другий.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Надя Дорофєєва

Надя Дорофєєва – популярна в Україні та за кордоном сольна виконавиця, яка дуже відома не лише своїм талантом до вокалу та сцени, а ще й дотримання всіх трендів та модних викликів. Жінка не так давно з’явилася на фотографіях із зачіскою набік. Вона позує з-за концертної метушні. Її волосся рівне, але більша його частина – набік.

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Таюне

Знаменита українська співачка, яка частково здобула своєї популярності завдяки відомості її чоловіка Олега Винника, Таюне теж любительниця гарно виглядати. Жінка переважно рідко показується шанувальникам та шанувальниць. Таюне переважно робить собі зачіску набік. Це допомагає її підкреслити всі її переваги.

Таюне
Таюне

Як бачимо, бічна драбинка – це не така нова трендова зачіска, адже її робили й раніше, вона – із розряду класики. Однак весна 2023 буде вся в цій зачісці, яка так різко увійшла у тренди.

Схожі новини