“Заміж за грузина”: суддя “МастерШеф” Ольга Мартиновська знайшла заміну українському білорусу Ярославському

Мартиновській дуже часто приписують роман з Володимиром Ярославським, з яким вона познайомилась на шоу “МастерШеф”, де вони обидва стали колегами Ектора Хіменеса-Браво та незмінними суддями. Між ними склалися гарні дружні стосунки, але вся країна з самого початку їм приписували роман.

Насправді й досі не зрозуміло, які стосунки між Олею та Володимиром, оскільки вони дуже тісно спілкуються поміж зйомками. Новий рік вони зустріли разом, часто гуляють разом, Володимир знайом з дочкою Олі Вірунею, а це вже доволі серйозний крок. Також Мартиновська та Ярославський часто знімають відео разом і навіть одягають однакові луки, які виглядають ніби сімейні.

Коментувати свої стосунки ні Оля, ні Володимир не збираються, оскільки не хочуть ще більше спровокувати чутки, які й так доволі активно ширяться мережею. Тому, що саме пов’язує зіркових судей “МастерШеф” точно знають лише вони вдвох. Але фотокартки та їхня поведінка поза камерами вже багато про що говорить.

Та зараз Мартиновська поїхала у Грузію і поки відпочивала на літній терасі у ресторані, пригадала як вона в дитинстві дуже хотіла вийти заміж за грузина.

“Зараз ніжно згадалося, як після фільму “Любов з акцентом” я теж захотіла заміж за грузина” – Написала Мартиновська.

Сторіс Олі

Напевно у багатьох дівчат була така мрія, вийти заміж або за грузина або за якогось персонажа з турецьких фільмів. Адже нам, українкам, чоловіки гарячої крови завжди були більш цікавими, ніж наші звичні нам чоловіки. Тож, Ярославський може починати переживати.

Схожі новини