Тільки Олена Кравець його не цілувала: всі колишні Зеленського та їх поцілунки, які потрапили на фото

Володимир Зеленський – беззаперечний лідер сучасності, талановитий та харизматичний, відданий справі та розумний шостий президент Української держави, який так вдало керує Батьківщиною в такі складні воєнні часи. Це зараз Зеленський – успішний політик, якому аплодує вся країна та цілий світ. Раніше ж його життя було абсолютно інакшим: чоловік був актором, досить затребуваним і відомим, талановитим та неповторним. Звісно, ним захоплювалися жінки, проте його серце належало й належить лише одній – нинішній першій леді Олені Зеленській. Жінка абсолютно мудра та виважена, хоч і знає: чоловік цілувався не тільки з нею. Чому? Усе просто: така доля акторів. За сценарієм він хто-завгодно, та тільки не Оленин чоловік. Усі любовні історії в кінематографічній історії Зеленського – у матеріалі.

Оксана Акіньшина

Тридцятип’ятирічна російська акторка Оксана Акіньшина розпочинає ряд кінопартнерів Володимира Зеленського. Жінка цілувалася з ним, знімаючись у популярному комедійному фільмі “8 перших побачень”.

Оксана Акіньшина
Оксана Акіньшина

Віра Брежнєва

Сорокаоднорічна українська співачка Віра Брежнєва якось вирішила спробувати свої сили в акторській майстерності. І одразу ж витягнула щасливий квиточок: жінці пощастило цілуватися із Зеленським, граючи одну з ролей у фільмі “8 найкращих побачень”.

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Світлана Ходченкова

Сорокарічна російська акторка Світлана Ходченкова теж у ряді щасливиць, які цілували нинішнього політичного лідера України. Жінка грала роль у фільмі “Службовий роман. Наш час”.

Світлана Ходченкова
Світлана Ходченкова

Настя Коротка

Ще однією кінематографічною партнеркою Володимира Зеленського була тридцятисемирічна українська акторка Настя Коротка. Вона цілувалася з чоловіком у фільмі “Я, ти, він, вона”.

Настя Коротка
Настя Коротка

Надя Дорофєєва

Пощастило поцілувати Володимира Зеленського й Наді Дорофєєвій. Українська співачка зробила це в тому ж фільмі, що й Настя Коротка, у “Я, ти, він, вона”.

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Схожі новини