Провідні та модні перші леді світу: як вдягаються Олена Зеленська, Бріжит Макрон, Королева Летиція

Перші леді – це унікальні жінки. Дружини президентів не тільки підтримують своїх чоловіків, створюють домашній затишок, вони ще і є взірцями справжньої сучасної та модної жінки. Перші леді займаються своєю справою, беруть участь у різноманітних офіційних зустрічах. Безперечно, вони мають виглядати на всі сто, адже знаходяться, як і їхні чоловіки, під постійним прицілом телекамер та фотоапаратів. Над їхніми образами працюють стилісти, візажисти, перукарі – одним словом, професіонали. Як виглядають три впливові світові жінки – читайте та дивіться далі в матеріалі.

Олена Зеленська

Перша леді Української держави Олена Зеленська вражає своїми ідеальними образами. Жінка з’являєтся в діловому, проте такому легкому стильному одязі. Найчастіше – це брючні костюми, або ж стримані сукні. З приходом в Україну повномасштабної війни жінка ще й вдягає темні кольори, колір хакі, хоч раніше в її гардеробі переважали світлі відтінки.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

Бріжит Макрон

Перша леді Франції Бріжит Макрон неодноразово говорила, що намагається зберігати стиль істинної француженки. Жінка просто обожнює коротку довжину суконь та спідниць. Якраз-таки і у платтях, і у спідницях вона з’являється найчастіше. Також буває вона і штанних костюмах, проте це рідше. Перша леді просто обожнює підбори, тому на них вона постійно – поєднує з будь-яким образом.

Бріжит Макрон
Бріжит Макрон

Королева Летиція

Королева Іспанії Летиція – це світовий взірець моди, жіночності та вишуканості. Найчастіше жінка показується у фантастичних сукнях. Вони нижче коліна, різних кольорів та фасонів. Рідше Летиція з’являється у штанах. Кольори ж жінка обирає яскраві, часто – це червоний, який дуже пасує кольору волосся королеви.

Королева Летиція
Королева Летиція

Схожі новини