“Давно про це мріяла”: Ксенія Мішина показала чоловіка, який має доступ до її тіла – це не Еллерт

Заради того, аби знайти для себе гідного партнера по життю та чоловіка, який стане рідним для її сина Платона, вона вирішила взяти участь у найромантичнішому шоу країни “Холостячка”. Там зібралась велика кількість чоловіків, які хотіли підкорити Мішину, і всі вони були дуже різними. Та в акторки були певні стандарти, під які, звісно, підходили далеко не всі.

Ксенія Мішина

Вся країна затамувавши подих спостерігала за тим, як розгортаються романтичні історії Ксенії з різними чоловіками. Оскільки чоловіки різні, то й стосунки розвивалися по-різному. У глядачів був свій фаворит, а у Мішиної інший. Тож, до фіналу дійшли Олексій Тригубенко та Олександр Еллерт. І саме Саша став тим чоловіком, який попри свою дивакуватість зміг полонити серце красуні.

Звичайно після зйомок Мішина та Еллерт почали жити разом і вже в реальному житті будувати стосунки та приймати один одного такими, якими вони є насправді. Притирання завжди проходить важко, адже всі ми маємо свої звички, які когось можуть не влаштовувати, і це нормально. Тому й ця пара не стала виключенням. Але свої виклики у стосунках вони проходили гідно, та це було лише перший час. А ось потім все стало гірше і вже ні в кого не залишилось сил долати ці перепони й пара розійшлась.

Тепер кожен живе своїм життям, і під час війни Ксенія вирішила взяти себе та своє здоров’я у свої руки. Тому зараз м часто бачимо, як жінка відвідує спортзал, басейн, масажистів та слідкує за своїм харчуванням. Відомо, що жінка не вживає м’ясо та міцні напої, це дозоляє їй тримати себе в тонусі, а також жінка медитує і розповідає про це у своїх сторіс.

Масажист Мішиної

Кілька місяців тому жінці приписували роман з масажистом, адже на сеанси вона ходила до нього додому. Згодом ця історія забулась, але днями акторка виклала історію, де розповіла, що її масажист Юра – це єдиний чоловік, який має доступ до її тіла. Подумати після таких слів можна будь-що. Та насправді це лише масаж, який дозволяє Мішиній підтримувати гарну форму своїх частин тіла.

Схожі новини