На кого кохання всього життя Наталії Могилевської проміняв співачку: і молода, і вродлива, і сімейна

П’ятирічний роман Наталії Могилевської та Єгора Долініна — найяскравіший у біографії співачки. Хоча пара так і не зіграла весілля, артистка завжди називала обранця своїм справжнім чоловіком та найбільшим коханням у житті. Трьох дочок Єгора від попереднього шлюбу Наталія прийняла як своїх. Падчерки дуже зблизилися з матір’ю.

Наймолодша згодом розповідала, що Могилевська навіть цілувала їй п’яти перед сном. У цей самий період співачка вперше заговорила про те, що хоче стати матір’ю. Однак, у пари не було спільних дітей.

Колишній Могилевської показав, з ким одружився після розставання з співачкою

Наталія Могилевська та Єгор Долінін
Колишній Могилевської показав, з ким одружився після розставання з співачкою

Не дивлячись на сильні почуття між партнерами, стосунки швидко зжили себе. Уся проблема полягала в популярності Наталії Могилевської, чого Єгор Долінін ніколи не приховував. Мовляв, ревнував її не до чоловіків, а до музичної кар’єри.

Повідомлень про розставання молоді люди не надавали. Просто одного разу на світський захід вони прийшли у супроводі інших людей. У той момент і преса, і шанувальники все зрозуміли.

Колишній Могилевської показав, з ким одружився після розставання з співачкою

А через декілька років мережу сколихнула новина про те, що бізнесмен одружується вдруге. Обраницею чоловіка стала молода світловолоса красуня, яка не мала жодного відношення до шоу-бізнесу і змогла втілити в собі усе те, що Долінін волів бачити у своїй обраниці.

ЗМІ наповнювалися новинами про те, що Наталія Могилевська не в собі від ревнощів, але насправді співачка дала короткий коментар щодо шлюбу Єгора і побажала йому щастя.

Схожі новини