Володимир Остапчук підняв мамині архіви та показав, який вигляд мав у шкільні роки: майже не змінився

Остапчук ніколи не приховував, що він є справжнім перфекціоністом, йому важливо, щоб все завжди було на своїх місцях та все навколо нього блищало та сяяло. І як виявилося, це пішло з самого дитинства. Оскільки Володимир гарно навчався у школі, він завжди був відмінником та справжнім лідером у всіх шкільних предметах.

Володимир Остапчук

Володимир з юності знає не одну іноземну мову, це англійська та французька, до того ж англійську він вивчив на спір, і це просто неймовірно, просто так вивчити іноземну мову. Це означає, що його лінгвістичні знання розвинені дуже добре. І навіть зараз чоловік практикує та підтягує свій рівень ділової англійської мови.

Нині Володимир має гарний вигляд і він завжди слідкує за собою та своїм зовнішнім виглядом, тому його вважають дуже стильним та модним чоловіком. І ще з дитинства він був таким, але тоді його одягала мама, яка теж має гарний смак.

Та оскільки Остапчук дуже відвертий зі своїми підписниками, він залюбки показав, як виглядав у шкільні роки. Річ в тому, що у Володимира запитали про навчання у школі, і він розповів, що завжди був відмінником та закінчив школу з золотою медаллю, яку його однокласники ледве не втопили у фонтані.

Сторіс Володимира

Тож, виявляється жага до перфекціонізму та новим знанням в Остапчука пішла ще з дитинства, тому й досі він полюбляє навчатися чомусь новому та доводити собі та іншим, що він є достатньо розумним та здібним чоловіком. Нині Остапчук навчається у сфері криптовалюти, а також підтягує свою англійську для того, щоб бути більш успішним у своїй ніші.

Схожі новини