Нове щастя в родині: Галкін показав щасливу маму Аллу Пугачову з малятами в рожевому і синьому костюмчиках

Після появи на світ маленьких Лізи та Гаррі Максим Галкін присвячував контент на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram здебільшого саме їм. Він не тільки показував, як ростуть його діти, але й демонстрував неймовірну любов до спадкоємців, а також рівень виховательської роботи, яким досі захоплюються.

Максим Галкін показав щасливу маму Аллу Пугачову

Так, Максим розмовляє зі своїми дітьми на різних мовах, дозволяю їм спробувати себе у різних видах діяльності, привчає любові до природи, тощо.

Максим Галкін показав щасливу маму Аллу Пугачову

А от маму своїх дітей та кохану дружину Аллу  Борисівну Галкін публікує досить рідко. Пугачова не надто полюбляє зніматися, і час від часу навіть просить свого благовірного відвести від неї об’єктив.

Саме тому відео з її взаємодією з дітьми завжди високо цінуються фанатами творчості артистки. Так, нещодавно комік оприлюднив на своєму акаунті архівний ролик, на якому показав, як маленькі Ліза та Гаррі граються на подвір’ї. На прогулянку вийшла і зіркова мама. Двійнята тепло вдягнуті і виглядають неймовірно мило.

Нагадуємо, що син та дочка Максима Галкіна і Алли Пугачової з’явилися в результаті штучного запліднення. Примадонна подбала про свої яйцеклітини та свого часу скористалася послугою кріозаморозки. Двійнят виносила сурогатна матір. У російському суспільстві дана новина стала скандальною, тому до спадкоємців коміка і виконавиці не всі ставляться доброзичливо.

Але Ліза та Гаррі дорослішають і демонструють всьому світу, що подають на них великі надії. Обидва дуже творчі, харизматичні та інтелектуальні.

Схожі новини