40-річний Влад Яма пофарбував волосся і бороду в рудий колір та показав зі Штатів, як виглядає (ФОТО)

Шоу “Танці з зірками” стало популярним в Україні не тільки завдяки неймовірній хореографії та маленьким історіям, які артисти розповідали у своїх номерах, але і завдяки костюмам. В кожному ефірі знаменитості з’являлися у неймовірних образах, які важко стерти зі своєї пам’яті.

Цікаво, що найцікавіше при зміні амплуа виглядав саме Влад Яма, адже завдяки його лисині візажисти та костюмери мали можливість по-справжньому творити.

Влад Яма пофарбував волосся і бороду в рудий колір

Влад Яма показав миле фото сина з дівчатами
Влад Яма пофарбував волосся і бороду в рудий колір

Сам хореограф не може забути про свій приголомшливий досвід роботи в даному проєкті. А тому регулярно нагадує шанувальникам, в яких образах поставав перед камерами. Особливо після того, як опинився на другому кінці планети, адже минулого року Влад евакуювався разом зі своєю родиною до Сполучених Штатів Америки.

Так, нещодавно зірка оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram архівний кадр, на якому постав у ролі героя з казки “Аліса в країні чудес” Капелюшника.

Влад Яма пофарбував волосся і бороду в рудий колір

Окрім неймовірною зачіски для зірки зробили блідо-рожевий макіяж, який ідеально підкреслив колір волосся та підібраний костюм.

Нагадуємо, що з 24 лютого Влад, його дружина та єдиний син знаходяться у Флориді. Тривалий час сімейство приховувало своє місцезнаходження, але згодом хореографу таки довелося розповісти журналістам, куди саме він втік від війни. Зараз танцюрист працює у школі бальних танців в Маямі, активно влаштовує різноманітні збори коштів для України та бере участь у благодійних заходах.

Популярне зараз

Схожі новини