Камалія зробила Мохаммада Захура багатодітним батьком: зірка народила багатію ще дочок та показала малюків

У стосунки з красунею Камалією Мохаммад Захур вступив, маючи за плечима шлюб з росіянкою та досвід батьківства. Чоловік виховував у попередньому союзі сина Армана та дочку Таню. Коли діти виросли пакистанець спокійно розлучився зі своєю благовірної та знайшов щастя з співачкою.

Камалія зробила Мохаммада Захура багатодітним батьком

Камалія зробила Мохаммада Захура багатодітним батьком

Не дивлячись на велике кохання між бізнесменом та виконавицею, народити спільних дітей у них не виходило. Втім, воля та неймовірне бажання рухали їх вперед. За 10 років Камалія спробувала все. Ба більше, їй довелося пройти операцію в Сполучених Штатах Америки, за допомогою якої її підготували для штучного запліднення.

В результаті ЕКЗ Камалія отримала можливість самостійно виносити своїх дітей. 10 років тому у Тані та Армана захворів з’явилися дві сестрички Арабелла та Мірабелла. А бізнесмен з тих пір — багатодітний батько.

Нещодавно виконавиця вирішила пригадати часи, коли її дівчата були зовсім маленькими і оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram архівне сімейне фото. У цю публікацію Камалія вклала усю свою любов та ніжність до рідних дітей.

Нагадуємо, що зараз співачка активно гастролює світом та дає благодійні концерти, тому зі своєю родиною вона знаходиться у розлуці. Через тугу до коханого чоловіка та дочок Камалія регулярно нагадує аудиторії про те, як сильно їх любить.

Дівчата на даний момент знаходяться у Великобританії. Голова сімейства активно займається підприємницькою діяльністю, тому на одному місці не сидить.

Схожі новини