Коли і за кого Олена Зеленська вперше вийшла заміж: чоловіком став низенький, але перспективний українець

Олена вийшла заміж ще у дуже юному віці, і її обранцем став Володимир Зеленський, відомий всім як президент та засновник студії “Квартал 95”. Будучи ще школярем він закохався в Олену та пообіцяв собі, що досягне того, аби вона стала його дружиною та єдиною коханою жінкою на все життя.

Олена та Володимир Зеленські

Так і сталося, адже Зеленський став досить активно залицятися до неї коли вони вже навчалися в університеті. Й це попри те, що у неї на той момент був хлопець, з яким Олена перебувала у стосунках. Але коли вона почала спілкуватися з Володимиром, то з часом відчула, що вони дуже багато мають спільних рис. Тож, згодом Олена та Володимир стали парою, і зустрічалися цілих 8 років до моменту заміжжя.

Володимир не робив своїй коханій так довго пропозицію, оскільки розумів, що за весіллям обов’язково підуть діти, а до цього чоловік не був готовий. Тому й заміж Олену не кликав. А також в той період Зеленський досить активно розвивав свій бізнес та гумористичну студію.

Тож, кохання між ними існує й досі, і це дуже помітно, оскільки їхня поведінка дуже добре це демонструє. І насправді пара Володимира й Олени є прикладом для багатьох. Вони дуже гарно доводять, що публічні люди не завжди грають якісь ролі. Вони часто бувають такі, які й в житті, без камер та наодинці з собою.

Президентська родина

Тому можна сказати, що багато років тому пані Зеленська зробила правильний вибір і зараз вони досі відчувають кохання одне до одного, яке за багато років спільного життя наповнилося повагою одне до одного, а також повним взаєморозумінням. І ця президентська родина дійсно є взірцем й для молодих пар й для тих, хто вже прожив багато років разом.

Популярне зараз

Схожі новини