“Може розповісти про розкуркулення”: із Бучі вдалося вибратися 106-річній бабусі – їхала на візку (Відео)

Вкрай непростий період переживає зараз Україна, але хоробрі воїни роблять все, щоб прогнати російську погань з нашої землі. Дуже складно переживають війну Буча, Ірпінь, Гостомель. Останній з перших днів осаджується армією рф. 24 лютого окупанти намагалися висадитися на аеродромі. Втім, щоразу зустрічали гідний супротив.

Та попри успіхи на фронті, від бойових дій найбільше страждають прості мирні мешканці. Росіяни безбожно стріляють по житлових кварталах і нищать все живе, що трапляється їм на шляху. І навіть у них не вдається протистояти евакуації наших громадян.

Сьогодні з Бучі вдалося вибратися довгожительці. Її випадково помітили в автобусах на Білогородку з немолодою дочкою. Та розповіла, що матуся при добрій пам’яті та здоровому глузді.

“Вона вам може розповісти про розкуркулення”, – каже донька, натякаючи, що рідна людина пригадує всі злочини росіян проти українців. Війну називає ганебною.

https://youtu.be/IHMIYxkeXpM

Люди, які їхали поруч радіють за пенсіонерку та підбадьорюють словами:

“Перемога скоро буде”, – лунає зі всіх сторін.

Нагадаємо, що сьогодні лінія фронту стабілізувалася. Ворог день за днем втрачає впевненість та моральні сили. Вже зменшився тиск авіацією, але окупант все ще сподівається відновити наступ на столицю. За попередніми прогнозами активні стадії боїв мають завершитися вже у квітні.

Є і взагалі добрі новини з Києва: поновлюється робота певних ресторанів, з Дарниці на Святошин пустили потяг.

Схожі новини