Вдруге помер 75-річний Володимир Жириновський: що відомо про політика, який грозився загарбати Україну

Популярний російський політик, Володимир Жириновський помер сьогодні, 6 квітня. Свої останні дні провів на лікарняному ліжку. З початку військового вторгнення в Україну він через хворобу не давав оцінок та коментарів.

Смерть Володимира Жириновського підтвердив спікер російського парламенту В’ячеслав Володін.

Помер Володимир Жириновський

У росії його наостанок назвали яскравим політиком, і дійсно, заяви депутата держдуми рф не лишали нікого байдужим. Особливу увагу привернула його минулорічна фраза про те, що 2022 рік не буде мирним і несамовита лють прийде саме 22 лютого:

“…Ми можемо прийняти іншу програму. А яку – ви відчуєте о 4 годині ранку 22 лютого. Я б хотів, щоб 2022 рік був роком мирним, але я говорю правду. Це буде рік не мирний! Це буде рік, коли нарешті Росія стане великою країною, і всі повинні заткнутися і поважати нашу країну”, — дуже експресивно казав Жириновський.

Втім, своє справжнє ставлення до наших земель лідер ЛДПР не приховував ще після анексії Криму. Він пропонував сусідній Польщі, Угорщині, Румунії буквально “дерибанити” Україну.

Помер Володимир Жириновський

Підтримував також і невизнані квазіреспубліки, як-от ЛНР. У 2014 році подарував особистий позашляховик “Тигр” тамтешнім бойовиками. Цинізм депутата дійшов краю і тоді, коли він раптово вирішив виступити з пропозицією завдати удару мирним містам нашої держави у новорічну ніч. Підкреслював Жириновський, що особисто б міг віддати такий наказ.

Помер Володимир Жириновський у Москві.

 

Схожі новини