Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко вимагає у Зеленського відпустити чоловіка: “Він виступав за мир”

Відома українська телеведуча і дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко звернулася до Володимира Зеленського з вимогою відпустити її чоловіка з-під варти.

Чоловік Оксани Марченко Віктор Медведчук завжди привертав до себе чимало уваги з боку громадськості за свою неоднозначну політичну позицію — його партія “ОПЗЖ” проросійська, а сам він є кумом президента рф путіна.

Зрештою все це привело політика на лаву підсудних — у 2021 році Медведчуку оголосили домашній арешт, а також закрили його телеканали.

Втім, після 24 лютого 2022-го мільярдер зник, але втекти за кордон не вдалося — 12 квітня його затримали під час спроби виїхати з України.

Як виглядає маєток Медведчука на Закарпатті
Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко вимагає відпустити її чоловіка

Вже на наступний день, 13 квітня, з цього приводу висловилася Оксана Марченко, яка виклала в мережу відеозвернення, адресоване українському президенту Володимиру Зеленському.

Скандальна телеведуча виступила з вимогою негайно звільнити її чоловіка з-під варти, адже він, мовляв, не порушував законодавство і прагнув миру:

“Віктор Володимирович не порушував жодних законів України, не покидав її територію. Він завжди виступав за мир і діалог, згоду в Україні”.

Марченко запевняє, що її коханого всупереч діючому законодавству переслідують з політичних причин. У підсумку вона заявила, що чекає від Зеленського відповіді.

Нагадаємо, сама Оксана покинула територію України ще 19 лютого, перетнувши кордон у Чернігівській області і виїхавши у Білорусь, після чого в мережу вийшов фрагмент нового випуску її авторської програми “Паломниця” з продажним Миколою Басковим.

Тікала дружина Медведчука у супроводі охоронців, а де саме вона перебуває зараз, не розголошує.

Схожі новини