“Моя…”: Володимир Зеленський сколихнув Україну зворушливим зізнанням у почуттях до Олени Зеленської

Ще задовго до початку повномасштабної війни в Україні Володимир Зеленський неодноразово публічно говорив про свої почуття до дружини. Колись зіркова, пара а нині Президент України та його Перша леді змогли пронести своє кохання через усі випробування.

Як виглядає перший чоловік Олени Зеленської та де він зараз
Володимир Зеленський сколихнув Україну зворушливим зізнанням у почуттях до
Олени Зеленської

І хоча Володимир Олександрович та його дружина далеко не завжди демонструють свої емоції на публіці, а особливо останні роки, адже до цього їх спонукає їхня діяльність, аудиторія не має сумніву, що у пари все добре.

Навіть чутки про те, що Олена Зеленська покинула чоловіка, що розповсюджувалися декілька років тому, не були сприйняті всерйоз.

Володимир Зеленський сколихнув Україну зворушливим зізнанням у почуттях до Олени Зеленської

А нещодавно президент України оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію своєї дружини Олени та заговорив про те, що його жінка вперше була на конгресі та обговорювала з американськими політичними діячами актуальні проблеми України, які виникли через війну.

Володимир Олександрович дав зрозуміти, що дуже пишається Оленою Зеленською, яка досягає все нових висот.

Зеленський також видав свої почуття до Першої леді України, назвавши її “своєю”. Така ніжність не залишилася непоміченою, і користувачі мережі одразу ж поділилися своїми емоціями стосовно прочитаного у коментарях.

Нагадуємо, нещодавно Олена Зеленська полетіла у Сполучені Штати Америки, щоб обговорити гуманітарні проблеми України. Користувачі помітили, що Перша леді України та її політична партнерка обрали взуття, під колір жовто-блакитного стягу.

Схожі новини