Експерти дали корисні поради: що необхідно відключити на телефоні, щоб він довше не розряджався

Вимкніть сповіщення

Як зберегти заряд телефону довше

Всі сповіщення, які вам надходять з різноманітних програм, з’їдають зарядку, загоряється екран знижує заряд батареї. Чим більше вам надходить повідомлень, тим менше зарядки залишається у вашому смартфоні.

Зменшіть яскравість екрану

Як зберегти заряд телефону довше

До речі щодо екрану, він поглинає багато зарядки. Тому, слід обмежити час використання смартфона та обов’язково зменшіть яскравість екрана. Якщо навіть ви не розблоковуйте смартфон, а просто натискаєте на нього щоб подивитися час, наприклад, то все-одно споживаєте заряд батареї. Тому, намагайтеся робити яскравість менше та якомога рідше дивитися на час та повідомлення.

Вмикайте авіарежим

Як зберегти заряд телефону довше

Якщо ви вмикаєте авіарежим, то заряд тримається довше, адже його енергія не витрачається на телефонні дзвінки, які споживають багато енергії телефона. Але намагайтеся використовувати режим польоту лише в тих випадках, коли це доцільно, а ваші близькі знають, що деякий час ви будете без зв’язку.

Вимкніть Wi-Fi та 4G  у разі відсутності сигналу

Як зберегти заряд телефону довше

Оскільки останнім часом з вимкненням електроенергії зникає ще й інтернет, то сенсу йому бути увімкненим немає. Адже сигнал дуже слабкий, а енергію з телефона тягне. Тож якщо в будинку вимкнули світло, вай-фай не працюватиме, тому функцію на телефоні краще відключити, адже на пошук мережі витрачається багато зарядки, те ж саме стосується й 4G.

Вимкніть GPS для додатків, які вам не потрібні

Як зберегти заряд телефону довше

GPS – допомогає відстежити ваше місцезнаходження та майже кожен додаток у вашому смартфоні вимагає від вас точку, де ви є зараз. Тому слід вимкнути цю функцію у тих додатках, якими ви не користуєтеся і в тих, де ця інформація не є важливою.

Схожі новини