Як за останні 9 місяців змінився стиль Володимира Зеленського: від дипломатичного костюму до камуфляжу

Президент України Володимир Зеленський від початку повномасштабної війни, яку принесла росія на нашу землю, взагалі забув, що таке костюми й інші дипломатичні атрибути президентського гардеробу.

Як одягається Зеленський

Зеленський – це той президент, який вважає, що варто бути ближчим до народу, тому після 24 лютого він повністю змінив свій стиль. Тепер гардероб президента складають футболки, світшоти, камуфляжні штани та куртки кольору хакі. Все це демонструє патріотичну позицію Володимира. Він жодного разу не вийшов на публіку у звичайному одязі. Всі його вбрання мають українську символіку та кольори війни.

Вбрання Зеленського

У інтерв’ю для ZDF Зеленський розповів, що багато українських виробників дарують йому патріотичне вбрання, тому що дуже хочуть, аби він став обличчям бренду. Тому багато схожих чи зовсім однакових футболок і світшотів є у Володимира в шафі.

І справді, кожна футболка чи світшот Зеленського відображає національну ідентичність. А от щодо військової форми, президент не вважає, що має її носити. Адже це вбрання героїв, які перебувають на фронті, а у нього немає мети приписувати собі їхні успіхи, тому, Володимир це демонструє.

Як одягається Зеленський

Гардероб Зеленського дуже простий, але несе в собі неабиякий сенс. Кожен напис, кожен знак, кожна літера просто кричать на весь світ про те, що Україна має бути на першому місці світових проблем і наша перемога має сенс для світового спокою. Ми потребуємо допомоги. Ось про що зараз голосно кричить гардероб президента на кожній зустрічі зі світовими лідерами та на кожному відеозверненні.

Схожі новини