Який таємний код Володимир Зеленський залишив першій леді Олені в своєму привітанні: ми його розгадали

Кохання Президента України Володимира Олександровича та його першої леді Олени — унікальна історія, яка хвилює своєю романтичністю та підкорює непідробністю. Вона взяла свій початок у юні роки двох талановитих особистостей, яким було суджено стати найобговорюванішими постатями в світі.

Як виглядає дружина Зеленського
Володимир Зеленський вразив привітанням-кодом для першої леді Олени

У будь-якому інтерв’ю, у кожній розмові з журналістами, на кожній прес-конференції: усі присутні відчувають цей зв’язок — міцний зв’язок, який Зеленський має зі своєю дружиною.

Володимир Зеленський привітав з днем народження дружину Олену

6 лютого перша леді України святкує свій день народження. У цей день 2023 року їй виповнилося 45. Найпершим її привітав коханий чоловік. Володимир Олександрович опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram неймовірне привітання-код, в якому зашифрував не тільки свої любов та відданість.

Так, у посланні Зеленського також можна побачити натяк, що повномасштабна війна в Україні закінчується 2023 року. Це подарунок, про який мріє кожна жінка, і в їх числі, безперечно, і дружина Президента.

Також примітно, що до своєї коханої Володимир Олександрович публічно звернувся, як до Олени Володимирівни. Таким чином Зеленський підкреслив, як поважає свою благовірну і що чекає цього від інших.

У коментарях під публікацією справжній аншлаг, адже важко натрапити на ці привітання і не наповнитися найніжнішіми емоціями. Користувачі доєнуються до слів Володимира Олександровича та додають щось від себе. До речі, Олена Володимирівна поки що публічно на публікацію не відреагувала.

Схожі новини