Всі ведучі стали співаками: Юрій Горбунов записав спільний трек з Лесею Нікітюк – “Вийшло талановито”

Не раз ми помічали, як співаки ставали телеведучими, а телеведучі акторами, і це абсолютно нормально, оскільки, не дарма кажуть, талановита людина – талановита у всьому. Та й до того ж популярність людини, дуже важлива для кожного нового проєкту, оскільки це підвищить рейтинги.

Леся Нікітюк з Юрою Горбуновим

Так, наприклад, кілька місяців тому всю Україну здивувала ведуча популярних шоу “Хто зверху?”, “Пара на мільйон”, “LeМаршрутка” та інших Леся Нікітюк своїм вокалом. Вона заспівала, до того ж Леся сама пише свої пісні, це взагалі величезне відкриття року. І саме цей факт підтверджує теорію про талант.

Але Нікітюк не єдина ведуча, яка проявила свій прихований талант. Днями українські артисти випустили альбом народних пісень під назвою “ДНК”. Цей альбом створений з метою відтворення українського “коду нації”. Тобто це не просто кавери – це прояв поваги до української історії та творчості. В цій ініціативі багато артистів взяли участь, наприклад: Дмитро Монатік, Злата Огнєвіч, Тіна Кароль, Макс Барських, Позитив, Анна Трінчер, Надя Дорофєєва та інші співаки. А також Леся Нікітюк і Юрій Горбунов.

Виявляється, незмінний ведучий розважальних шоу на 1+1 Юрій Горбунов також гарно співає, але весь час приховував свій талант. Так, Горбунов записав спільний трек з колегою Лесею Нікітюк. Дуетом ведучі заспівали пісню “Горіла сосна”.

Про це Горбунов розповів на своїй сторінці в instagram та судячи з коментаря Юри, помітно, що він задоволений результатом.

“Сьогодні вийшов альбом “ДНК”, в якому наші популярні артисти і телеведучі переспівали улюблені народні пісні! І ваш покірний слуга разом з Лесею Нікітюк заспівали “Горіла сосна”. Як на мене – вийшло талановито і душевно” – розповів Горбунов.

Трек вже можна послухати на всіх музичних платформах та ще й з благодійною метою, оскільки всі кошти від стрімінгів підуть на допомогу Україні.

Схожі новини