Зірка “Світського життя” Катя Осадча досягла бажаного і покинула Україну: де та з ким зараз знаходиться

Так, на своїй сторінці в Instagram Катя Осадча поділилася новою сторіз. Як виявилося, зірка знаходиться за кордоном, в Афінах. На світлині жінка постала у легенькому весняному образі, а саме в білій блузі та накинула звичайну чорну куртку.

“В Афінах весна”, – зазначила Осадча.

Сторіз Катерини Осадчої

Ціль візиту дуже важлива. Разом з артистами Олександром Пономарьовим, Михайлом Хомою та Юрієм Горбуновим влаштовують благодійний захід на підтримку Україні.

Багато прихильників вважали, що Катерина перебуває за кордоном сама, адже у своєму Instagram з чоловіком Юрієм Горбуновим не з’являється. Проте, судячи з усього, зіркове подружжя в поїздці знаходяться разом.

Нагадаємо, що свій шлюб узаконили у 2017 році. Виховують двох спільних дітей: Івана, якому виповнилося 6 років та Данила, якому рік. Подружжя продовжують жити в Україні та будувати своє подальше майбутнє вдома.

Активно працюють на благо країни, збирають кошти на ЗСУ та всім людям, які залишилися без домівок та потребують допомоги.

Катерина Осадча є автором соціального проєкту, який виходить на 1+1 “Пошук зниклих”. Зараз це дуже актуальне питання. В країні йде війна за свою волю, свободу, незалежність. На жаль, є і багато зниклих безвісти людей. Допомогу надає команда проєкту.

Для всіх доступними  є телеграм канал, інстаграм та сайт. Там ви можете розповісти свою історію та залишити заявку. Працює великий підрозділ волонтерів, які перевіряють списки переміщених людей, всі лікарні тощо.

Схожі новини