Марічка Падалко розірвала багаторічний шлюб і зізналася, що зібралася заміж за 60-річного: “Ось так”

Так, на своїй сторінці в Instagram Марічка Падалко поділилася, за кого хотіла вийти заміж багато років тому. Жінка з гумором повідомила, що дитиною мріяла бути дружиною цього чоловіка, а зараз йому вже 60 років. Мова йде про німецького співака, актора Томаса Андерса.

“Ось так. Той, за кого ти дитиною хотіла заміж, відсвяткував свій 60-річний ювілей”, – поділилася з підписниками Марічка.

Марічка Падалко поділилася, за кого хотіла вийти заміж дитиною
Марічка Падалко поділилася, за кого хотіла вийти заміж дитиною

Нагадаємо, що Марічка Падалко вже багато років знаходиться у шлюбі з Єгором Соболєвим, з яким спільно виховують трьох дітей: Михайла, Марію та Катерину. Відомо, що чоловік корінний росіянин, але взяв зброю до рук і зараз захищає Україну на полі бою.

Пара познайомилася в далекому 2004-му році. Ще тоді обоє перебували у шлюбах й про стосунки навіть не задумувалися. Але спілкування, спільні інтереси та симпатія зробили своє діло. Марічка зрозуміла, що по-справжньому покохала Єгора.

Марічка Падалко та Єгор Соболєв

Після розмов, численних роздумів, закохані розлучилися зі своїми партнерами й нарешті змогли бути разом. Згодом Марічка дізналася, що вагітна. Щастю просто не було меж.

Ведуча розповіла, що питання відпускати чи не відпускати Єгора захищати країну навіть не стояло. Вона точно знала, що чоловіку треба з’явитися у зазначеному для нього місці.

Зараз Падалко любляча, вірна дружина та мама, але для повного щастя не вистачає тільки двох простих речей: нашої перемоги та коханого поруч.

Схожі новини