Повна свобода дій: донька ревізора країни Ольги Фреймут Злата Мітчелл проводить час з трьома незнайомцями

Своїм життям молода дівчина часто ділиться у власних соціальних мережах. Показує звичну буденність, друзів, трендові образи, нігті та навіть коханого хлопця.

Так, на своїй сторінці в Instagarm Злата здивувала своїх підписників новою світлиною. Дівчина зробила фото трьох незнайомих хлопців, з якими перебувала в компанії, але не варто робити поспішних висновків.

Найімовірніше, велися якісь знімання ролика чи соціального проєкту, який сподіваємося, що зможемо побачити. На фото кожен постав у своїх обговорених образах.

“Я не знаю, що відбувається”, – підписала світлину Злата.

Сторіз Злати Мітчелл

Нагадаємо, що Мітчелл має коханого хлопця, на ім’я Оскар, якого також неодноразово демонструвала підписникам в сторіз. Вони щасливі, усміхнені та закохані. Зіркова матуся Ольга Фреймут підтримала доньку у її виборі.

Наразі Злата Мітчелл знаходиться за кордоном в США. Там зірка вчиться самостійності, має повну свободу дій. Вона дуже яскрава, епатажна та сучасна. Ніколи не звертала увагу на негативні коментарі та думку інших. Нещодавно відсвяткувала свої 17 років.

Злата вчиться у приватній школі в Санта-Барбарі. Їй дуже подобається вести свій блог, показувати себе, своє життя й постає гідним прикладом, що не варто жити стереотипами людства.

Має брата Валерія та сестру Євдокію, яких Ольга Фреймут народила від шлюбу з Володимиром Локотком. З ним телеведуча стала по-справжньому щасливою дружиною та мамою.

Схожі новини