Де живе та чим займається подруга Сергія Притули гумористка Катерина Варнава – сумує за Україною

Актриса гумористичного жанру Катерина Варнава стала відомою завдяки участі в російському шоу “Comedy Woman”. Здавалося, що для цієї особистості немає ролі, яка буде їй не по силі.

В третьому сезоні розважальної програми “Хто зверху?” на Новому каналі, ведучу Ольгу Фреймут замінила Катерина Варнава. Сергій Притула зізнається, що легко спрацювався з новою колегою. В тандемі приносили телеканалу непогані рейтинги та любов нових глядачів.

Проте у 2017 році Катерині заборонили в’їзд в Україну, через гастролі в Криму, тому довелося покинути розважальний проєкт. Сергій Притула розповів, що сумував за колегою, але розумів, що нічого змінити не можна.

Катерина Варнава та Сергій Притула

Відомо, що Катерина Варнава жила та працювала в Україні, тому дуже переживає за колег, друзів, близьких, які тут залишилися. Зізналася, що Київ для неї дуже красиве місто і стало одним з улюблених. Вона не розуміє людей, які радіють цій війні й не підтримує всіх дій рф на нашій землі.

Їй страшно, боляче і соромно за те, що зараз відбувається, адже впевнена, що страждають звичайні люди в Україні, які не хотіли ніякого “визволення”. Прагне миру та добра у світі.

Зараз Катерина Варнава живе в росії. Часто публікує нові світлини на своїй сторінці в Instagram. Обожнює експериментувати над зовнішнім виглядом. Змінює зачіски та фарбує волосся. З яскравої білявки перетворилася в ефектну брюнетку.

Схожі новини