Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова поділилася, що приносить їй більше доходу – улюблена справа

Так, на своїй сторінці в Instagram Катерина Репяхова отримала питання від підписників про її дохід. Прихильникам дівчини стало цікаво, що приносить більше доходу: бізнес з одягом чи блог, який вона веде.

“Блог і концертна діяльність”, – відповіла на питання Репяхова.

Сторіз Катерини Репяхової

Нагадаємо, що дружина Віктора Павліка стала справжньою бізнесвумен. Крім успішного блогу, який полюбився фанам пари, молода дівчина має свій дитячий магазин, який назвали на честь синочка Михася “Mimish”. Відкрито влітку 2022 року. Костюмчики, кофтинки, стильні комбінезони, худі, шапочки та багато інших цікавинок чекають на своїх маленьких власників.

15 червня 2021 року на світ з’явився довгоочікуваний син пари Віктора Павліка та Катерини Репяхової. Відомо, що жінка четверта дружина свого чоловіка, але співак надіється, що остання. Від попередніх шлюбів теж має дітей: сини Павло та Олександр та донька Христина.

Ніякі ворожки та гадання не можуть стати на шляху у справжнього щастя. Звичайно, що не буває ідеальних сімей, проте повага, розуміння та підтримка ніколи не зруйнують щасливу родину.

Катерина Репяхова часто ділиться своєю буденністю в її Instagram. Прихильники дівчини вдячні їй за такий щирий та світлий блог, який сповнений доброти та любові, без фальші та обману.

Нещодавно дружина Віктора Павліка вирішила розпродати свої непотрібні речі з гардероба, прибрала все непотрібне та звільнила простір для чогось нового. Також продовжує займатися благодійністю, збирати кошти для ЗСУ та тваринок, які цього потребують.

Схожі новини